Transparencja i bezpieczeństwo realizacji zamówienia

SYSTEM ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ, MAGAZYNEM I ZLECENIEM

Aby zoptymalizować procesy produkcyjne i zapewnić rzetelne kalkulacje, wdrożyliśmy zaawansowane narzędzia do zarządzania produkcją, magazynem oraz pojedynczym zleceniem. Nasza firma pracuje obecnie w systemie zarządzania produkcją i magazynem zgodnie ze standardami WMS (Warehouse Management System), ERP (Enterprise Resource Planning) i PLM (Product Lifecycle Management), jak również w systemie do wspomagania organizacji przedsiębiorstwa klasy MIS (Management Information System).

INNOWACYJNA USŁUGA GWARANTUJĄCA BEZPIECZEŃSTWO I PEŁNĄ KONTROLĘ NAD TWOIMI PLIKAMI: SOFTPROOFING I ARBITRAŻ

W świecie, w którym oczekiwania Klientów wciąż rosną, jakość wydruku może decydować o sukcesie produktu lub usługi, przyciągnięciu uwagi, wzmocnieniu wizerunku marki. Wydruk jest tym, co otrzymujemy do rąk własnych w postaci ulotki, katalogu czy opakowania. To wydruk jako element komunikacji wizualnej w znacznej mierze wpływa na User Experience oraz na rozpoznawalność produktu.

Aby zagwarantować Ci pełną kontrolę nad plikami, ich dodatkowe bezpieczeństwo w procesie produkcji oraz przejrzystość realizacji zamówienia uruchomiliśmy innowacyjną usługę.

Oferujemy Ci usługę SOFTPROOFING, abyś miał pełną kontrolę nad wgranymi do nas plikami. Za pomocą dodatkowych, profesjonalnych narzędzi możesz raz jeszcze – przed ostatecznym uruchomieniem procesu produkcji – upewnić się, czy przesłane nam pliki produkcyjne są poprawne.

SOFTPROOFING oznacza elektroniczną symulację wydruku, którą nasz system tworzy dla Ciebie z przekazanych plików. Dzięki tej symulacji sprawdzisz nie tylko podstawowe informacje o Twojej pracy, jak wymiary czy rozkład stron. Nasza usługa SOFTPROOF da Ci możliwość dodatkowej analizy kluczowych parametrów wydruku, takich jak składowe CMYK, podgląd rozbarwień, procent pokrycia farbą w wybranym punkcie czy podgląd przezroczystości. Te i inne narzędzia pozwolą Ci mieć pewność, że pliki przygotowane są właściwie, a finalny produkt będzie zgodny z elektronicznych wzorcem jakości.

SOFTPROOFING zdecydowanie ułatwi Ci przekazywanie zamówienia do realizacji, z jednej strony skracając czas realizacji i akceptacji finalnej wersji, a z drugiej – ograniczając koszty wykonania tradycyjnego proofa.

Wiemy dobrze, że spory i niezgodności mogą pojawić się zawsze. Reklamacje są integralnym elementem komunikacji z Klientem. Jednakże sposób, w jaki reklamacje są rozpatrywane i przeprowadzane, decyduje często o jakości obsługi Klienta oraz trwałości współpracy. Z naszej perspektywy, transparencja i wzajemne zaufanie w relacjach biznesowych są kluczowe dla ich efektywności. Dlatego uruchomiliśmy innowacyjną usługę ARBITRAŻU, by zaoferować naszym Klientom przejrzystość realizacji zamówień, najlepszą możliwą ochronę oraz bezpieczeństwa ich interesów.

Chcąc zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo Twoich plików po ich zatwierdzeniu oraz zagwarantować, że zaakceptowany przez Ciebie wzorzec jakości był tym, który trafił do procesu produkcji, uruchomiliśmy innowacyjną usługę ARBITRAŻU podmiotu zewnętrznego.

ARBITRAŻ podmiotu zewnętrznego w połączeniu z SOFTPROOFINGIEM jest usługą dla naszych najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują kontroli nad plikami nie tylko przed procesem produkcji, ale również po jego zakończeniu. Usługa ta polega na przekazaniu zaakceptowanych przez Ciebie proofów cyfrowych do repozytorium podmiotu zewnętrznego w celu ich archiwizacji. Archiwizacja cyfrowych wzorców jakości Twoich wydruków prowadzona przez zewnętrzny podmiot gwarantuje Ci dodatkowe bezpieczeństwo.

Dzięki usłudze arbitrażu w przypadku jakiejkolwiek niezgodności wydruków masz dostęp do zaakceptowanych przez Ciebie softproofów w celu weryfikacji, czy w procesie produkcji użyte zostały właściwe pliki. Przechowywanie softproofów w archiwum niezależnego podmiotu gwarantuje Ci, że pliki wykorzystane do rozstrzygnięcia sporu są dokładnie tymi, które zaakceptowałeś.

Dzięki innowacyjnej usłudze arbitrażu z proofingiem cyfrowym realizacja zamówienia przebiega w sposób transparentny od momentu złożenia zamówienia aż do otrzymania przez Ciebie finalnego produktu.