Od DIN A/B po formaty i kształty niestandardowe

WYKRAWANIE (SZTANCOWANIE) ORAZ SKLEJANIE

Obserwując zmieniający się rynek i poszukiwania naszych Klientów w zakresie unikalnej formy lub praktycznych rozwiązań, postawiliśmy na rozbudowanie naszego parku maszynowego o automat sztancujący w formacie B1+ z podwójną sekcją czyszczącą oraz dwie składarko-sklejarki. Dzięki tym inwestycjom wykonamy materiały i opakowania o niestandardowych kształtach, ale również produkty wymagające precyzyjnego sklejenia 1 lub kilku boków.

PRODUKTY SZTANCOWANE

Jedną z naszych ostatnich inwestycji jest automat do wykrawania charakteryzujący się wysoką wydajnością oraz dużym formatem. Dzięki niemu możemy zaoferować świetną jakość oraz niezwykle atrakcyjną cenę dla materiałów sztancowanych w większych nakładach, jak pudełka, opakowania, zawieszki, wkładki, teczki, etui, koperty itd. Wykonujemy również produkty sztancowane w mniejszych ilościach dzięki dwóm innym maszynom sztancującym, oferując przy tym możliwość skorzystania z szerokiej oferty naszych wykrojników, np. w kształcie koła czy plastra miodu. Nasze doświadczenie i realizacje zwykle stają się inspiracją lub punktem wyjścia dla kolejnych projektów, do czego szczerze zachęcamy.

KOPERTY, ETUI I PUDEŁKA

Dopełnieniem oferty sztancowanych produktów są składarko-sklejarki, które umożliwiają wykonanie pudełek i innych opakowań w większych nakładach wymagających precyzyjnego sklejenia oraz szybkiej realizacji. W naszej ofercie można znaleźć klejone koperty, etui, pudełka z automatycznym dnem, ale także opakowania klejone po skosie, jak na przykład torebki na frytki, kartoniki na popcorn czy inne mniej typowe kształty.