Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2159

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2163

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2810
Od broszury po książkę | uniq.media

Od broszury po książkę

OPRAWA ZESZYTOWA, OCZKOWA, SPIRALOWANA, KLEJONA MIĘKKA, TWARDA I SZYTO-KLEJONA

Publikacje wielostronicowe, jak czasopisma, książki czy katalogi reklamowe, mogą zostać oprawione na wiele sposobów w zależności od potrzeb, zastosowania, trwałości wykonania oraz komfortu końcowego odbiorcy.

Jednym z najbardziej popularnych typów oprawy przy publikacjach kilku, kilkunasto, a czasem i kilkudziesięciostronicowych jest oprawa zeszytowa. W naszej ofercie mamy zarówno zszywki płaskie, jak i oczkowe, czyli tzw. eurozszywki, które przeznaczone są dla broszur wpinanych do segregatora.

Rodzajem oprawy książkowej, którą możemy wykonać od 1 sztuki, jest oprawa klejona typu PUR. Katalogi klejone PUR wykonujemy w 3 formatach: A4, A5 oraz A6, a minimalna liczba stron pojedynczego egzemplarza wynosi 30.

Dla katalogów i książek w większych nakładach (od kilkuset sztuk) proponujemy oprawę miękką klejoną ze skrzydełkami lub bez, do formatu A3. W przypadku publikacji, w których liczy się trwałość i wytrzymałość, polecamy oprawę szytą nićmi, czyli oprawę szyto-klejoną miękką lub twardą.

Oprawa spiralowana najczęściej używana jest do kalendarzy ściennych i biurkowych oraz kołonotatników, warto jednak pomyśleć o niej zawsze wtedy, gdy wymagane jest częste otwieranie i zamykanie publikacji, a użytkownik powinien mieć swobodny dostęp do wszystkich jej obszarów.